© DevStack. All rights reserved.

Usługi

AirNET projektuje:

Instalacje i układy pneumatyczne oraz linie technologiczne w zakresie sterowania i regulacji mediów ciekłych i gazowych.

Kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych.

Wizyjne systemy kontroli jakości produkowanych wyrobów.

Systemy zasilania sprężonym powietrzem oraz instalacje pneumatyczne muszą być dostosowane do teraźniejszych i przyszłych potrzeb inwestora. Od innych firm odróżnia nas sposób prowadzenia wywiadu, konsultacji i przygotowywania ofert. Są one oparte dokładnym, choć wstępnym, projekcie. Stąd margines błędu, a co za tym idzie współczynnik kosztów niezamierzonych jest zminimalizowany, a to wpływa na niską cenę usług.
Prowadzone przez nas projekty są zoptymalizowane pod kątem energetycznym. Często problemy regulacji przepływu mediów są rozwiązywane w sposób bardzo prosty, bez uwzględnienia procesów towarzyszących. W takich wypadkach bilans ekonomiczny nie jest prowadzony i nie uwzględnia możliwości oszczędności wynikających z odzysku energii, ciepła, surowców. W naszych opracowaniach dbamy nie tylko o poprawność automatyzowanego procesu, lecz także o koszty związane z budową i eksploatacją układu.

Wykonujemy:

Instalacje i układy automatyki wg własnych oraz istniejących projektów.

Programowanie sterowników PLC, robotów przemysłowych.

W każdym przypadku analizujemy poprawność dostarczonej dokumentacji, co pozwala na wychwycenie błędów i optymalizację inwestycji. Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję terminu realizacji i ceny zgodnej z ofertą. Przykładamy do tego ogromną wagę i dlatego klienci ponownie podejmują współpracę z nami.

Szkolimy:

Służby utrzymania ruchu i pracowników odpowiedzialnych za modernizacje na terenie zakładu. Wyjaśnienie praw fizycznych, opisanie zasady działania urządzeń, przedstawienie typowych rozwiązań, opis trendów w automatyzacji pozwala pracownikom na efektywniejsze i tańsze wykonywanie powierzonych im zadań.

Prowadzimy serwis

wtryskarek protetycznych firmy Sabilex oraz innych producentów.
Naprawiamy inne urządzenia protetyczne.
Oferujemy krótkie terminy napraw i konkurencyjne ceny. tel. 71 358 06 67
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą produktów z zakresu pneumatyki. W naszym asortymencie znajdują się między innymi siłowniki pneumatyczne, rozdzielacze, zawory i wiele innych produktów.

© DevStack. All rights reserved. Powered by Airnet.